13

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ «ОСОБЛИВОСТІ ПРОГРАМИ MICROSOFT PUBLISHER ТА ЇЇ ВИКОРИСТАННЯ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЯКІСНИХ ПУБЛІКАЦІЙ В БІБЛІОТЕЧНІЙ РОБОТІ»

В рамках реалізації програми «З любов’ю до дітей, з Перемогою в серці» для молодих волонтерів було проведено завершальне практичне заняття «Особливості програми Microsoft Publisher та її використання для створення якісних публікацій в бібліотечній роботі».

Цікаво побудоване заняття, яке складалося як з теоретичної, так і практичної частин, було дуже продуктивним.

Теоретична частина містила пояснення основних функцій та можливостей програми Microsoft Publisher. Після цього тренерка запропонувала волонтерам перейти до практичної частини та створити афіші своїх майбутніх заходів.

Під час виконання завдань між волонтерами та тренеркою була активна комунікація, яка поліпшила якість роботи. Присутні працювали над завданнями, використовуючи різні інструменти програми.

Знання, набуті під час практичного заняття зі створення афіш бібліотечних заходів, допоможуть в майбутньому волонтерам у висвітленні своєї діяльності в соціальних мережах.

Ця публікація була створена в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Її зміст є відповідальністю учасників програми та не обов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ.

1 Коментарі

No deposit bonus Відповіcти

No deposit bonus from https://zkasin0.site connect your wallet and enter promo code [3wedfW234] and get 0.7 eth + 100 free spins, Withdrawal without limits

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.