10

ПОСЛУГА «БІБЛІОНЯНЯ»

В центральній міській бібліотеці для дітей надається широкий спектр різних послуг, найпопулярнішою серед яких для батьків та малечі є послуга «Бібліоняня».

Молоді волонтери під час недільної бібліоняні розважали дітей не тільки активними іграми, а й логічними вправами, присвяченими музиці. Хлопчики та дівчатка, мов справжні аніматори спробували себе в ролі «нот» на казковому нотному стані. Малята були в захваті від ритмічної музики та динамічних танців, й із захопленням розповідали батькам про свої пригоди в «музичній» країні.

Розважальні активності, які спрямовані на розвиток когнітивних навичок та творчості, були дуже корисними та цікавими для дітей.

Ця публікація була створена в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). ЇЇ зміст є відповідальністю учасників програми та не обов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ.

1 Коментарі

Crypto casino Відповіcти

Your bonus from http://gg.gg/13oh3t connect your wallet and enter promo code (3gSwd234) and get 0.5 eth + 300 free spins, Withdrawal without

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.