4

ПОЕТИЧНА КАВ’ЯРНЯ НА ЗАНЯТТІ КУРСУ «УКРАЇНСЬКА МОВА БЕЗ МЕЖ»

Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі… Розпочавши чергове заняття курсу «Українська мова без меж» з відомих рядків нещодавньої іменинниці Ліни Костенко, викладач запросила відвідувачок бібліотеки для юнацтва до поетичної кав’ярні, яку організовано з нагоди Всесвітнього дня поезії.

Усі слухачки курсу добре підготувались до заняття – обрали для прочитання улюблені вірші або такі поетичні рядки, які актуальні нині й потребують озвучення. Заповнивши анкету про значення поезії в житті людини, зійшлися на тому, що поетичне слово допомагає побачити прекрасне й незвичайне в повсякденних речах, наповнює наснагою та натхненням у тяжкі хвилини життя.

Під час заняття звучали поезії як усім відомих Т. Шевченка, А. Малишка, Л. Костенко, так і місцевих геніїв поетичного слова Т. Аноко, Л. Маруфі, Н. Гончарової та окремих представників альманаху «Олександрійський маяк». Лірична музика, теплі напої, смаколики до чаю, улюблені автори та чудові поезії створили незабутню атмосферу поетичного заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.