5

ПОЕТИЧНА ЗУСТРІЧ

Вам колись хотілося зафіксувати мить? Найпростіше, мабуть, це зробити в кадрі, клацнувши кнопку на фотоапараті. Дещо складніше, але так чуттєво – у музиці. Для когось же найприроднішим інструментом зафіксувати мить стане слово. Адже саме віршоване слово може стати піснею, підтримати, підбадьорити або подарувати надію.

Сьогодні Всесвітній День поезії і щоб краще відчути її живильні властивості працівники бібліотеки-філії №10 разом з учнями 9-Б класу Ліцею №10 звернулися до літературно-мистецького клубу «Джерело» та запросили на поетичну пектораль «Серце віддаю поезії» чудову поетесу та жінку – Лантух Світлану Іванівну.

Учасники заходу відкривали для себе поезію з усіма її барвами та відчуттями. Під час поетичної пекторалі учні мали нагоду поспілкуватися із поетесою. Цікавими були питання: як навчитись писати вірші? Де брати натхнення? Як виглядає муза? та інші. Учні отримали поради як легко вчити на пам’ять вірші.

Безперечно, у кожного власний спосіб висловити поезію душі. Озирніться довкола, відшукайте поезію в буденному, що знову і знову вас надихає, як-от ранкове сонце морозного дня, букет перших квітів, куплений з тремтячих рук бабусі, сміх дитини чи відблиски сонячних зайчиків …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.