10

ПОДОРОЖ БЕЗПЕЧНОЮ МЕРЕЖЕЮ

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх.

Працівники бібліотеки-філії №10 разом з учнівською молоддю Ліцею №10 поринули з головою у цікавий квест «Подорож безпечною мережею».

Разом навчалися, адже квест вимагав від учасників засвоєння знань та правил з безпечного Інтернету, проявів ерудованості, кмітливості та навіть інтелектуальних зусиль у розгадуванні цікавих завдань.

Щоб перейти до наступного пункту квесту, учасники мали розгадати загадки, які давали підказку про що йтиме мова на наступній станції. Найбільш затримала в дорозі станція «Правда чи брехня?», де необхідно було знайти правдиві твердження щодо безпеки використання комп’ютера. Дуже цікавою виявилася станція «Пароль за 120 секунд», під час якої учні навчилися створювати вдалі та складні паролі, а на станції «Безпечно – небезпечно» слід було перевірити необхідність розміщення дозволеної особистої інформації в соціальних мережах та багато іншого.

З поставленими завданнями всі впоралися і показали себе вправними юзерами.

1 Коментарі

промокод 1х бет Відповіcти

Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness,5-day free trial of Pro Plan :). Click Here:👉 https://whitestudios.ru/kassa/incs/1xbet_besplatno_stavka-2021.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.