7

Перші вдалі кроки на робочому місці

Перше робоче місце для молодих людей – це важливий старт у подальшій професійній кар’єрі. Випускники навчальних закладів мають бути кваліфікованими фахівцями, які володіють не лише глибокими професійними знаннями, але й сучасними технологіями самопрезентації на ринку праці.

18 травня, відбулося онлайн-заняття з елементами тренінгу «Перші вдалі кроки на робочому місці» в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС для студентів Олександрійського педагогічного коледжу ім. В.О. Сухомлинського.

Під час онлайн-заняття студенти за допомогою ситуативних завдань мали можливість переконатися у важливості комунікативних навичок під час адаптації не лише у професійному середовищі, а й у повсякденному житті.

Учасники опанували знання, техніки впевненої та ефективної комунікації під час міжособистісної взаємодії, колективного спілкування, конфліктних ситуацій та проходженні співбесіди із потенційними роботодавцями при працевлаштуванні.

Інтерактивний формат онлайн-заняття з елементами тренінгу приніс учасникам не лише нові знання, але й позитивні емоції.

Проєкт «ВільноХаб: працевлаштування» втілюється в межах програми @mriemotadiemo, що впроваджується за фінансової підтримки USAID та виконується @irexinukraine.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.