5

Патріотичний квест «У нас єдина мета – єдність!»

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Україні прийнято святкувати День Соборності.

Цікаво, незвично та пізнавально відзначили одне з найвагоміших свят нашої держави учні Гуманітарного ліцею, завітавши до бібліотеки для юнацтва на патріотичний квест «У нас єдина мета – єдність!», під час якого учасники мандрували від однієї станції до іншої. Виконуючи завдання на кожному етапі, юні патріоти з’ясовували, наскільки добре їм відомі факти з історії своєї Батьківщини, її мови, географії, видатних постатей та свят.

Щоб створити справжній ланцюг єднання, учасникам команд «Перемога» та «Сім патріотичних гномів» довелося виконати низку завдань та проявити швидкість і кмітливість, збираючи під час квесту паперових чоловічків, які й утворили ланцюг єднання в кінці заходу.

Між станціями учасники обох команд мали змогу покращити свій результат, взявши участь у грі «Правда чи дія». Особливо цікаво було спостерігати за виконанням різноманітних дій: продемонструвати елементи танцю «гопак», сказати комплімент кожному гравцеві своєї команди, розказати вірш українського автора, дібрати синоніми.

З невеликим відривом перше місце посіла команда із символічною назвою «Перемога». Та, яким би не був результат, квест пройшов у єдності, дружбі, любові до Батьківщини та просто з чудовим патріотичним настроєм!

Після заходу школярі змогли познайомитися з матеріалами виставки-телепортації «Ми – українці! В соборності сила!», на якій зібрано все про передумови й причини об’єднавчого процесу, про тяжкий шлях України до соборності та літературу про видатних особистостей, які творили державну мрію мільйонів.

Кого зацікавила тематика виставки, запрошуємо переглянути книги в бібліотеці для юнацтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.