5

ПАТРІОТИЧНА ФІЄСТА «ВІЙСЬКО СИЛЬНЕ ДУХОМ!»

Віднедавна 26 березня в Україні відзначають професійне свято військові  правоохоронці – Національна гвардія України. Вони – справжні патріоти України, для яких захист інтересів держави є справою честі.

Працівники бібліотека для юнацтва напередодні такого мужнього свята запросили учнів Гуманітарного ліцею на патріотичну фієсту «Військо сильне духом!».

Активно, пізнавально та весело пройшов час. Різноманітні завдання від ведучих заходу занурили дітей у справжню атмосферу наших українських героїв та створили патріотичний настрій усіх учасників. У конкурсах «Асоціація», «Військова техніка», «Створи емблему» та «Інтелектуал» семикласники продемонстрували свої знання у військовій справі. А ігри на швидкість (одягнути військову форму та виконати певні вправи), силу (перетягування каната) та влучність (запуск паперових літачків) лиш зайвий раз довели, що нашому молодому поколінню все під силу.

Після заходу школярі змогли познайомитися з матеріалами тематичної викладки літератури, на якій зібрано різноманітні факти про діяльність Національної гвардії України. З нагоди прийдешнього свята запрошуємо усіх охочих переглянути книги в бібліотеці для юнацтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.