9

ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ НА ПЛАТФОРМІ єВЕТЕРАН

Ветерани війни – особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи мають можливість отримати грошову допомогу від Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариства Червоного Хреста України.

Соціальна платформа «єВетеран» надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій, здійснивши реєстрацію на отримання допомоги та перевіривши статус поданої заявки. Працівники бібліотеки для юнацтва завжди допоможуть у реєстрації та оформленні заявки на вказаній платформі.

Для початку слід авторизуватися у кабінеті на платформі eveteran.gov.ua за допомогою електронного підпису, далі – заповнити онлайн-форму на отримання підтримки. Заяву буде надіслано до Мінветеранів, де буде верифіковано наявність статусу ветерана війни – особи з інвалідністю внаслідок війни (І або ІІ групи) заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни.

Надавши бібліотекарям усі необхідні документи (електронний підпис, номер рахунку IBAN) та успішно зареєструвавшись на платформі, особи можуть розраховувати на успішний розгляд заявки та отримання фінансової підтримки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.