12

ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ «ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ СВОЄЇ МРІЇ?»

Очевидно, що робота мрії у кожного своя, однак, на жаль, не так багато людей можуть похвалитися, що займаються у житті тим, про що завжди мріяли. Так, як же знайти та де шукати роботу своєї мрії?

Про це говорили, 06 квітня фахівчиня Анастасія Євсейчик зі студентами Олександрійського фахового педагогічного коледжу  ім. В. Сухомлинського, під час онлайн-тренінгу з працевлаштування «Як знайти роботу своєї мрії?».

Студенти дізнались, чим керуватись при виборі професії, як та де шукати омріяну роботу, прийшовши до висновку, що необхідно знати і розуміти чого бажаєш, бо пошуки без конкретної мети приводять у нікуди.

Сподіваємося, що цей захід буде результативним та допоможе випускникам коледжу у пошуках роботи та отриманні першого робочого місця.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.