3

ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРЕНІНГУ «КИМ Я ХОЧУ СТАТИ»

Вибір професії – одне з найвідповідальніших рішень, які приймає людина у своєму житті. Світ швидко змінюється, як і актуальність певних професій, тож необхідно враховувати різні фактори.  

09 березня, у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС, відбулось онлайн-заняття «Ким я хочу стати» з учнями 9-ого класу Ліцею інформаційних технологій, на якому фахівчиня Анастасія Євсейчик розповіла, які фактори треба враховувати при виборі професії та поділилась формулою оптимального вибору професії.

Присутні дізналися цікаву інформацію про актуальні професії майбутнього, а головне чим керуватися при виборі професії. Закріпили всі знання під час психологічних ігор, які допомагають сформувати бачення майбутньої професії.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.