3

«ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ТЕАТР» – ПЕРЛИНА НАШОГО МІСТА

У мальовничому куточку Олександрії, де зустрічаються річки Березівка й Інгулець, стоїть прекрасна архітектурна споруда – Палац культури «Олександрійський театр».

Сьогодні будівля закладу оголошена об’єктом культурної спадщини. А от яка історія заснування Олександрійського театру? Коли вперше з’явився театр в нашому місті і який вигляд він мав? На ці та багато інших питань знайшли відповіді студенти Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв під час краєзнавчого експрес-тайму «Історія театру в Олександрії», який пройшов 27 березня у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Студенти із великою цікавістю слухали розповідь про зародження театрального життя на Олександрійщині, про відомих діячів театрального мистецтва, які ставили свої вистави на сцені нашого театру.

Мультимедійна презентація та відео «Віртуальний екскурс до історії театру в Олександрії» допомогли учасникам заходу перенестися в часі й побачити як виглядав наш театр в різні роки свого існування. Отримані знання студенти перевірили розгадуючи тематичний кросворд.

На закінчення зустрічі присутні із захопленням складали пазли, які відтворювали зовнішній вигляд театру на початку ХХ століття і сьогодні.

Захід пройшов інформативно і пізнавально, студенти дізнались багато нової інформації й з користю провели час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.