6

ОБЕРЕЖНО НА ДОРОЗІ! АБЕТКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Інколи трапляється так, що на маленьких пішоходів чатують дорожньо-транспортні пригоди. Тому, важливо бути поінформованим та добре обізнаним, аби не сталось лиха. Відмінне знання дорожніх знаків та правил дорожнього руху – запорука  безпеки на вулиці.

На цьому тижні, бібліотекарки бібліотеки-філії №10 провели заняття для дітей на тему «Обережно на дорозі! Абетка дорожнього руху», які проходять в рамках проєкту «Діти України і війна. Кропивницький».

Хлопчики та дівчатка ознайомились з основними найважливішими правилами дорожнього руху, вивчили деякі основні дорожні знаки та їх призначення, виконуючи дидактичні завдання, складаючи пазли, відгадуючи загадки. Почитали та обговорили оповідання «Кіт на велосипеді» зі збірки «Йшли друзі по дорозі».

Переглянули цікаві навчальні відео «Правила дорожнього руху для дітей. Безпека на дорозі» та інші, пізнавальний мультфільм «Абетка безпеки на дорозі. Уроки тітоньки Сови». Весело, із неабияким запалом маленькі учасники проєкту танцювали, повторюючи рухи за бібліотекарем на руханках, фізкультхвилинці. А ще, з радістю побували на майстер-класі з виготовлення аплікації «Світлофор-моргайко», де виготовили головного помічника з регулювання дорожнього руху.

Як завжди, заняття завершились традиційним смачним перекусом.

Заходи проводяться у рамках проєкту ГО «Обласний жіночий інформаційний центр» та Кіровоградської обласної бібліотеки ім.. Д.І. Чижевського « Діти України і війна. Кропивницький» за підтримки Всесвітнього фонду допомоги дітям-сиротам (WWO).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.