11

НЕ МОЖЕ СЕРЦЕ НЕ РАДІТИ, КОЛИ ЧИТАЮТЬ БАТЬКИ І ДІТИ

Бібліотеки Олександрійської територіальної громади долучилися до однієї із наймасштабніших книжкових подій року – Всеукраїнського тижня дитячого читання, який цьогоріч триватиме з 27 березня до 2 квітня.

Впродовж тижня у бібліотеках централізованої бібліотечної системи відбудуться різноманітні літературні акції, ігри, вікторини, квести, флешмоби, цікаві зустрічі з книгами, майстер-класи тощо.

В Олександрії Всеукраїнський тиждень дитячого читання стартував у центральній міській бібліотеці для дітей Book-фестивалем «Не може серце не радіти, коли читають батьки і діти».

Дитяча книгозбірня перетворилася на справжнісіньку казку – персонажі книг і мультфільмів, казкові герої зустрічали юних читачів і дорослих гостей свята. Розмаїття образів та костюмів вражало: тут був і кмітливий Пірат, і хитра Баба Яга з кумедним капелюшком, і веселун Карлсон, і маленький чародій Гаррі Поттер…

Найпалкіші маленькі прихильники книги здійснили неймовірну подорож Книжковим океаном, відвідуючи острови Нерозгаданих таємниць: «Код да Вінчі», «Бібліотечний детектив», «Бюро знахідок», «Кандіметр».

Захід супроводжувався веселими іграми, піснями, танцями.

Часу нудьгувати не було!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.