9

НА ВІЧНОМУ ШЛЯХУ ДО ШЕВЧЕНКА

В історії кожного народу є імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

Шевченка розуміємо настільки, наскільки розуміємо себе – свій час і Україну в ньому. Але щоб краще зрозуміти його як нашого сучасника, треба повністю осягнути його як сучасника людей, проблем, суспільства XIX століття. Він сам приходить у наш день. Але й ми повинні йти у його час. Лише так між нами й ним буде глибше взаєморозуміння.

Заглибитись в духовну спадщину письменника, відчути його невмирущі слова та актуальність творчості і в наші дні, допоможе літературний портрет «Тарас Шевченко – і класик, і сучасник», який 09 березня, для учнів Ліцею інформаційних технологій – спеціалізованої школи ІІ ступеня, підготували та провели бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС.

Ми глибоко вклоняємось перед Великим Кобзарем, який своїм життям, українською вдачею, та безсмертним словом є прикладом невтомного борця за волю, апостолом правди, миру та братання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.