20

НАРОДОЗНАВЧЕ СВЯТО «ЗУСТРІЧАЄМО ВЕСНУ!»

Що за місце, де медом намазано, де пальчики оближеш і де молочні ріки з киселевими берегами, де творчі майстер-класи з оздоблення гіпсових фігурок, веселі конкурси та частування-об’їдання смаколиками на Колодія?

Звичайно у нас, в бібліотеці-філії №3!

Учні 3-х класів гімназії ім. Чижевського № 2 завітали 01 березня на народознавче свято «Зустрічаємо весну!».

Дітлахи розмальовували ласуна ведмедика, бджілок та пригадували казки з цими персонажами. А запальними, веселими іграми проводжали зиму і закликали весну!

Діти показали свою вправність, влучність, щирий захват – ліпили іграшкові вареники на швидкість, ловили їх мотузкою, а потім «виліпили» гігантські вареники, що викликали справжній захват.

Нагородою дітлахам стало частування медком та млинцями!

4 Коментарі

Phone Number For Reservations Відповіcти

Phone Number For Reservations:👉 http://pastebin.com/jDRSuYDS

Phone Number For Reservations Відповіcти

Phone Number For Reservations:👉 http://rentry.co/rigfc

Phone Number For Reservations Відповіcти

Phone Number For Reservations:👉 http://pastelink.net/5j01n79d

Ирригаторы полости рта Відповіcти

Ирригатор (также известен как оральный ирригатор, ирригатор полости рта или дентальная водяная нить) – это устройство, используемое для очистки полости рта. Оно представляет собой насадку с форсункой, которая использует воду или жидкость для очистки полости рта. Ирригаторы применяются для удаления зубного камня, бактерий и насадок из полости рта, а также для смягчения любых застывших остатков пищи и органических отходов. Ирригаторы применяются для профилактики и лечения различных патологий полости рта. Наиболее распространенные ирригаторы используются для удаления зубного камня, лечения десны, профилактики и лечения воспалений десен, а также для лечения пародонтита. Кроме того, ирригаторы используются для анестезии полости рта, а также для применения антибактериальных препаратов.. Click Here:👉 https://www.irrigator.ru/irrigatory-cat.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.