35

МІСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ БІБЛІОТЕЧНИХ ФАХІВЦІВ

Як допомогти старшокласникам свідомо і виважено підійти до вибору професії? Як правильно виявити професійні інтереси, схильності учнів? Як зорієнтувати юнаків та дівчат стосовно місця та важливості різних професій на ринку праці у даний період часу? Яким чином найкраще співпрацювати класному керівнику та бібліотекарю у напрямку профорієнтаційного виховання учнів старших класів?

Відповіді на ці важливі запитання відшукували бібліотекарі навчальних закладів Олександрії спільно з методистом науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту міської ради Лозовою Ольгою Іванівною та бібліотечними фахівцями методичного відділу центральної бібліотеки централізованої бібліотечної системи 16 березня 2023 року під час міського семінару-практикуму «Твій вибір – твоя професія».

Зібрання бібліотекарів відбулося на базі гостинного та привітного ліцею №10.

Після вітального слова директора ліцею Петренко Тетяни Іванівни розпочалася цікава робота: виведення формули вибору професії, заповнення дерева професій, розмова про сучасні професії, виконання різних тестів та завдань.

А потім учасники семінара-практикума взялися освоювати методику плетіння патріотичних браслетів під керівництвом вчителя трудового навчання Ольги Посунько.

На завершення семінару бібліотекарі під час круглого столу підвели підсумки цієї фахової зустрічі, обмінялися думками, пропозиціями та щиро подякували організаторам за такий плідно проведений день.

5 Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.