13

МІННА НЕБЕЗПЕКА: ДІТЯМ ПРО ОБЕРЕЖНІСТЬ ПОВОДЖЕННЯ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ

Нині не простий час, всі повинні дбати про свою небезпеку. З цього приводу в центральну міську бібліотеку для дітей на захід «Мінна небезпека: дітям про обережність поводження з вибухонебезпечними предметами» завітали учні 5-го класу Мультипрофільного ліцею.

Провідний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Артем Печений цікаво та змістовно пояснив школярам, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть бути приховані, які знаки попереджають про них, а також, які правила безпечної поведінки потрібно знати та дотримуватись, якщо вони помітять вибухонебезпечні предмети.

Захід був насичений цікавими завданнями, пізнавальними мультфільмами й презентацією. Діти активно спілкувалися зі спеціалістом й відповідали на його запитання.

Приємною несподіванкою для школярів стала поява пса Патрона, який відразу став улюбленцем дітлахів та окрасою дитячих селфі.

Інформування дітей щодо правил поведінки з вибухонебезпечними предметами має дуже велике значення для збереження їх здоров’я та життя.

Година безпеки проведена в рамках циклу заходів з мінної безпеки «Безпечні пригоди «Агента під прикриттям».

1 Коментарі

israelnightclub.com Відповіcти

Everything is very open with a clear clarification of the challenges. It was really informative. Your site is useful. Many thanks for sharing!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.