МОВНА ТЕРАПІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

Просвітницько-профілактичні засідання Батьківського клубу тривають, долучайтеся!

Чи завжди ми звертаємо увагу на те, як говорять наші діти? Найчастіше покладаємося на час – мовляв, підростуть і навчаться. Але дефекти мовлення сьогодні є великою проблемою з тяжкими наслідками. Тож важливу тему для усіх батьків було розкрито на черговому засіданні Батьківського клубу в центральній бібліотеці для дітей.

Так, на зустріч з батьками та дітьми завітали фахівці, консультанти, логопеди Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Олександрійської міської ради» Федоренко Наталія Анатоліївна та Бесараб Олена Віталіївна, які розповіли присутнім про специфіку мовленнєвого розвитку та причини мовленнєвих порушень, надали практичні поради і навчили артикуляційної гімнастики та вправам для розвитку мовного дихання.

Захід організовано у межах проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Благодійним фондом “Безпечне майбутнє”.

Приєднуйтеся до Батьківського клубу, тут завжди дуже цікаво, корисно і душевно!

Чекаємо на вас щовівторка о 15:00 за адресою: проспект Соборний, 102, центральна міська бібліотека для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.