1

МК З ВИГОТОВЛЕННЯ М’ЯКОЇ ІГРАШКИ «СНІГОВИК»

Один з найулюбленіших символів Нового року – це сніговик, який за легендою є янголом, а сніг – дар з небес, і наші улюблені зимові герої ніби здатні передати Богові прохання людей. А коли зі снігу ліпили маленького сніговика, то йому шепотіли свої таємні бажання. Але, на превеликий жаль, сніг цієї зими ще не дуже нас порадував, щоб зліпити його.

Тому, бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей в рамках діяльності Батьківського клубу разом з дитячою точкою ЮНІСЕФ/СПІЛЬНО підготували святкову розважальну програму та майстер-клас з виготовлення м’якої іграшки «Сніговик», присвячений Всесвітньому дню сніговика.

На початку зустрічі малеча радісно зустріла запрошеного гостя – сніговичка, який приніс з собою гарний настрій та святкові забави. Діти активно долучались до ігор: «Зліпи сніговика», «Новорічний атрибут» та музичної руханки «Веселий сніговик».

Далі з великим ентузіазмом хлопчики та дівчатка взялися за роботу над створенням м’якої іграшки і в дружній атмосфері спілкування та творчості власноруч виготовили кумедних та милих сніговичків. А наприкінці, учасники із задоволенням фотографувались зі своїми поробками.

НАГАДУЄМО!

Просвітницько-профілактичні засідання Батьківського клубу тривають, долучайтеся!

Чекаємо вас щовівторка о 16:00 за адресою: проспект Соборний, 102, Центральна міська бібліотека для дітей.

Заходи реалізовує благодійний фонд «Безпечне майбутнє» у співпраці з UNICEF.

Приєднуйтеся до Батьківського клубу, тут завжди цікаво, корисно і душевно!😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.