7

МК З ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТІВКИ «ВИШУКАНІ ДАРУНКИ ДЛЯ МАТУСІ»

Коли весна вибухає райдугою кольорів та пахощів, у гості приходить чудове свято – День мами. Матуся є найріднішою людиною в житті кожного з нас. Вона завжди поряд під час усіх найважливіших подій у житті, вчить та виховує навіть тоді, коли її діти стають дорослими.

Тож, 14 травня в центральній міській бібліотеці для дітей бібліотекарі провели святковий майстер-клас «Вишукані дарунки для матусі», щоб малеча мала можливість власноруч створити вітальні 3D-листівки своїм мамам, і тим самим, подякувати своїм найдорожчим за тепло і ласку.

Діти з радістю занурилися в атмосферу творчості, проявили максимум креативності та фантазії, а потім задоволено демонстрували свої роботи і фотографувались на згадку.

Захід організовано у межах проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Благодійним фондом “Безпечне майбутнє”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.