17

МИ ЧИТАЄМО ЗАВЗЯТО, БО ЧИТАННЯ – ТО Є СВЯТО

Живе читання здатне перетворити звичайний урок на справжнє свято. Таку атмосферу для учнів 1-А класу Ліцею № 10 створили працівники бібліотеки-філії № 10 Олександрійської міської ЦБС під час затишного читання «Ми читаємо завзято, бо читання – то є свято».

Діти зручно вмостилися закутавшись у теплі пледи та з перших хвилин поринули у світ книги. Читання вголос з емоціями, зміною голосу й короткими запитаннями допомогло першокласникам уважно слухати, фантазувати та співпереживати героям. Веселою родзинкою стала гра «Прочитай із настроєм», де знайомі рядки звучали то радісно, то тихенько, мов мишки, то гучно, як ведмеді.

У грі «Слово за словом» книжка мандрувала по колу, а кожна дитина відчувала себе частинкою спільного читання. Руханка «Як читає казка?» додала активності й гарного настрою, дозволивши дітям показати характер і настрій історії рухами та жестами.

Після знайомства з казкою Оксани Демченко «Брехливе мишеня» учні із задоволенням долучилися до гри «Так чи ні?», пригадували сюжет і разом дійшли важливого висновку: говорити правду – добре, адже тоді на серці спокійно, а друзів стає більше.

Захід подарував дітям теплі емоції, радість спільного читання та ще раз довів: читати можна по-різному, але читати вголос – завжди цікаво і святково.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.