4

«МИ – РІЗНІ, МИ – РАЗОМ, МИ – ЄДИНІ!»

Важливою складовою внутрішньої і зовнішньої політики України, є задоволення потреб усіх етнічних спільнот та окремих громадян держави, пов’язаних зі специфікою їхнього етнокультурного розвитку, та на утвердження у суспільстві атмосфери міжетнічної толерантності й зміцнення загальнонаціональної єдності. Про це, і не тільки, дізнались сьогодні на діалоговому майданчику учні 8-Б класу Ліцею №10, які стали учасниками заходу «Ми – різні, ми – разом, ми – єдині!», який провели працівники бібліотеки-філії №10.

Юнаки та дівчата переглянули цікаву пізнавальну презентацію «Расизм. Ксенофобія», де ознайомились з важливими термінами: «ксенофобія», «расизм», «дискримінація етнічних груп», також з’ясували що таке «антисемітизм», як одна з форм національної та релігійної нетолерантності. Вона виражена у неприязному або ворожому ставленні до євреїв, як представників уособленої етнічної або релігійної групи.

В ході активного діалогу між учасниками заходу було розкрито проблеми міжнаціональних відносин. Учні були поінформовані, що дискримінації щодо осіб і соціальних груп, національних меншин є різними: за ознакою раси, релігії, ґендера, етнічної приналежності, походження, національності. Вони заборонені у багатьох міжнародних документах з прав людини, в Лісабонській угоді, що заміняє Конституцію ЄС.

Учні взяли активну участь у інтерактивній вправі «Ні расово-національній дискримінації та антисемітизму!», де називали та обговорювали приклади упередженого ставлення до євреїв, циган, негрів, людей, які сповідують іншу релігію тощо.

Кожному було цікаво дізнатись про способи запобігання проявам насильства, етнічної дискримінації та антисемітизму, куди можна звернутись у разі порушення прав людини.

На діалоговому майданчику учасники заходу збагатили свої знання з цієї актуальної теми та зрозуміли, наскільки вона важлива в сучасному суспільстві.

1 Коментарі

https://stevieraexxx.rocks/city/Discreet-apartments-in-Petah-Tikva.php Відповіcти

I have to thank you for the efforts youve put in writing this blog. Im hoping to check out the same high-grade blog posts by you later on as well. In fact, your creative writing abilities has encouraged me to get my own website now 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.