6

МЕДІЙНІ ХИТРИКИ «ЯК ПЕРЕВІРИТИ ПЕРШОДЖЕРЕЛО ФОТО І ВІДЕО»

Сучасний інформаційний простір, зокрема мережа Інтернет, крім виконання функцій обміну думками та отримання інформації його користувачами в період інформаційного протистояння, стає об’єктом і засобом інформаційного керування. Серед користувачів мережі з’являються групи людей або окремі особи, які навмисно поширюють помилкову або спотворену інформацію. Дуже часто – це спотворення йде саме від першоджерела фото та відео матеріалів, які після спотворення дуже легко заводять нас в оману.

Саме тому, 19 квітня на базі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС Катериною Карпенко – тренеркою з медіаграмотності, було проведено медійні хитрики «Як перевірити першоджерело фото і відео».

Під час тренінгу було розглянуто, як перевірити інформацію на правдивість, розглянули п’ять інструментів, за допомогою яких можна перевірити справжність фото та відео, де отримати правдиві новини та як підвищити власну медіаграмотність.

Тож, щоб зорієнтуватися у світі інформації, необхідно володіти навичками грамотного її пошуку, аналізу джерел, навчитися критично відбирати та оцінювати її, перевіряти факти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.