9

МЕДІА-МАЙСТЕРКА «TELEGRAM ЯК ІНСТРУМЕНТ ВОРОГА»

Хто власник Telegram? Скільки людей користується цією мережею? Які основні небезпеки можуть бути у чатах і в приватних повідомленнях? Та чи захищені персональні дані в Telegram?

Про це й не тільки дізналися учні Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату під час медіа-майстерки із циклу «Захисти власне інформаційне поле під час війни»: «Telegram, як інструмент ворога», яка відбулася 4 травня 2023 року на базі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС.

Тренерка Катерина Карпенко надала учасникам заходу інструменти, за допомогою яких можна перевірити яким Telegram-каналам можна довіряти, а на які не варто підписуватися.

На запропонованих прикладах учасники медіа-майстерки попрактикувалися знаходити ворожі канали. Звертали увагу на кількість підписників; теми, які обговорюються у чаті; чи є реклама, наявність контактів для зворотного зв’язку, чи є опис каналу про що він та кому належить.

Резюмуючи обговорювали й те наскільки безпечно в Telegram вказувати своє прізвище, ім’я, дату свого народження, місце навчання чи роботи, надавати посилання на свої соцмережі й публікувати своє фото.

Медіа-майстерка із циклу «Захисти власне інформаційне поле під час війни»: «Telegram як інструмент ворога» проводилася в межах проєкту СпільноПростір «ІнфоСито» у партнерстві з Академією української преси.

1 Коментарі

https://iloveroom.co.il/room/דירות-דיסקרטיות-בקריות/ Відповіcти

Good post. I learn something new and challenging on blogs I stumbleupon on a daily basis. Its always exciting to read content from other authors and use a little something from other web sites.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.