3

МЕДІА-МАЙСТЕРКА «РОСІЙСЬКА ПРОПАГАНДА: ЯК РОЗПІЗНАТИ ТА ПРОТИДІЯТИ»

Що таке пропаганда та інформування? Як розпізнати маніпуляцію у медіа? Чи буває пропаганда хорошою? Про це і не тільки говорили учні сьомих класів Гуманітарного ліцею з тренеркою з медіаграмотності Катериною Карпенко під час медіа-майстерки «Російська пропаганда: як розпізнати та протидіяти», яка відбулась 10 травня в бібліотеці-філії №8 для юнацтва.

Учасники заходу дізналися чимало важливого: як розпізнавати проросійські ресурси та розкрити їх способи маскування під проукраїнські канали; як викрити основні ознаки небезпеки російської пропаганди: сіяння песимізму і зради, перекладання відповідальності за війну з Росією на Україну або на західні країни, а також маніпулювання болючими для українців питаннями.

А ще на практиці учні навчилися вирізняти типи контенту: де новина, а де пропаганда; де реклама, а де піар; де коментар, а де соціальна реклама.

Також здобувачі освіти попрактикувалися виявляти російську пропаганду в соціальних мережах.

Медіа-майстерка із циклу «Захисти власне інформаційне поле під час війни» проводилася в межах проєкту СпільноПростір «ІнфоСито» у партнерстві з Академією української преси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.