12

МАКС КІДРУК ЗНОВУ В ОЛЕКСАНДРІЇ

Нарешті дочекалися! Після трьох із половиною років майже повного затишшя відомий український письменник Макс Кідрук вирушив у благодійний тур містами України зі своїм романом «Колонія» – першої книги науково-фантастичного циклу «Нові Темні Віки». Не оминув увагою Макс і нашу Олександрію. Чимало охочих відклали свої домашні справи і вирішили послухати улюбленого автора, завітавши до бібліотеки для юнацтва.

Як завжди науково, пізнавально, з великою порцією гумору та позитиву пройшла презентація. Чого тільки вартує дикторський голос та «смачна» українська мова Макса Кідрука! Таким заслухався кожен, хто завітав на зустріч. Усі наведені факти щодо подальшого життя людства, глобального потепління та причин зникнення окремих видів тварин детально продумані та майстерно озвучені під час виступу. Що таке СhatGTP та які можливості має MIDjourney – все це і не тільки надзвичайно зацікавило присутніх на заході.

Нова книга Макса Кідрука «Колонія» вражає своїми розмірами та кількістю героїв, сюжетних ліній. Сам автор намагався не спойлерити, а лиш трохи натякав, про що йтиметься в романі. Яким буде світ у ХХІІ столітті, що зумовило людей переселитися із Землі на Марс – про це можна дізнатись, прочитавши нову книгу-«товстунця».

Зустріч із Максом Кідруком була довгоочікуваною. Ми щиро вдячні, що Олександрія під час кожного туру потрапляє в перелік міст, які відвідує Макс. Щоб його враження про наше місто були ще більш пам’ятними, директор Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи підготувала чимало подарунків: іменний шкіряний блокнот, лампу-нічник «Планета Кідрук» та паперову мегакнигу «Колонія» із побажаннями написати не менше продовження.

На завершення всіх присутніх чекало найприємніше: автограф-сесія та фото з неймовірним Максом. Відвідувачі мали змогу заселфитись і на спеціальній фотозоні, яку підготували працівники бібліотеки для юнацтва.

Під час презентації всі охочі мали змогу не тільки придбати нову книгу, а ще й обрати для себе різні мерчі: фірмовий флікер, алюмінієву флягу для напоїв або ж карти колоній, про які йдеться в пропонованій книзі. Отриманий прибуток із мерчу буде перераховано Волонтерському штабу «АНГАР» для закупівлі дронів для військових Збройних Сил України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.