7

МАЙСТЕР-КЛАС «КВІТИ З СИНЕЛЬНОЇ ПРОВОЛОКИ»

Є така місія на землі, яка цілком належить жінці: стояти біля колиски, боротися з будь-якими негараздами, захищаючи вогник нового життя, вводити маленьку людину у світ і допомагати їй зробити там перші кроки. Мама з глибини століть вважається берегинею домашнього вогнища та людиною, яка є рідною для всіх нас. У всьому цивілізованому світі Свято матері відзначають в другу неділю травня. Хоча в Україні День матері офіційно святкують лише кілька десятків років, вшановують матір в нашій країні набагато довше.

А яке ж свято буває без подарунків?

Напередодні цього свята, 10 травня, на абонементі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, керівниця клубу Ракушина Тетяна провела індивідуальний майстер-клас «Квіти з синельної проволоки» для учасниці жіночого клубу «Чарівність».

Не треба приховувати добрих слів, не треба соромитися чистих сліз вдячності, цінуйте матерів своїх, оберігайте від злих очей, необдуманих вчинків. Будьте з ними завжди!

Цікаві та захопливі майстер-класи під час засідання клубу «Чарівність» проходять кожної середи о 14:00 годині, за адресою: вул. Перспективна, 14.

Приходьте і отримайте радість і задоволення від процесу творчості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.