25

МАЙСТЕР-КЛАС З ФОТОГРАФІЇ

Завжди приємно бачити готове зображення на своєму екрані, але його фізична версія приносить зовсім інше задоволення. Тільки коли зображення буде роздруковано, весь процес буде завершений. Однак зробити хорошу роздруківку зазвичай не так просто, як може здатися, і більшість з нас стикалися з тим, що надруковане зображення виглядає не так добре, як в Інтернеті.

04 березня, в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС, відбувся безкоштовний майстер-клас з фотографії «Підготовка фото до друку», який провів професійний фотограф Віталій Попков.

Під час заняття учасники дізналися як нескладними способами можна домогтися кращих результатів при друку цифрових фотографій, як правильно підготувати цифрові фотографії до друку, а також про деякі особливості при підготовці файлів для подальшого друку.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

7 Коментарі

промокод на melbet Відповіcти

промокод на мелбет на первый депозит. Click Here:👉 https://mebel-3d.ru/libraries/news/?melbet_2020_promokod_dlya_registracii_besplatno.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.