13

МАЙСТЕР-КЛАС З РОЗПИСУ ОДЯГУ «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА»

Стильний і оригінальний одяг хочуть собі всі без виключення – а якщо на ньому зобразити ще й патріотичний малюнок – то це взагалі просто супер. То чому б не спробувати розмалювати акриловими фарбами свою улюблену річ з гардероба своїми руками?

16 березня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбувся безкоштовний майстер-клас з розпису одягу «Все буде Україна».

Під час заняття присутні дізналися про те як втілити оригінальний патріотичний малюнок на одязі, опанували нові навички в малюванні, відпочили та отримали заряд гарного настрою.

Під час майстер-класу було як завжди творчо і душевно.

Будьте оригінальними та яскравими з одягом власного дизайну!

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.