8

МАЙСТЕР-КЛАС З РОЗПИСУ ЕКОТОРБИНОК

Унікальні та оригінальні речі завжди цінні й привертають до себе увагу. Такою річчю може стати екоторбинка, розписана власноруч. Цей процес не тільки приємний і сповнений творчості, а й сприяє розвитку креативного потенціалу. Тому, 29 березня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС пройшов майстер-клас з розпису екосумок для студентів Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв.

Під час заняття учасники отримали чудову можливість проявити свої таланти в дизайні і стати справжніми митцями, вигадати дизайн для екоторбинки, який буде вирізнятися оригінальним малюнком.

Творчий майстер-клас пройшов у невимушеній і веселій атмосфері, що стимулювало учасників до генерування оригінальних ідей. Кожен мав можливість створити неповторний виріб, перетворивши звичайну екосумку на аксесуар, що підкреслить індивідуальність, творчість та самовираження.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.