3

МАЙСТЕР-КЛАС З ПАПЕРОПЛАСТИКИ «ЖАБЕНЯ»

З раннього дитинства діти вчаться працювати з кольоровим папером. З цим гнучким й податливим матеріалом не виникає ніяких проблем. Тому волонтери центральної міської бібліотеки для дітей запросили всіх охочих на майстер-клас з паперопластики «Жабеня».

Юнаки й дівчата запропонували малечі зробити паперову іграшку своїми руками. Якщо легенько притиснути їй спинку пальчиком – вона оживає і ворушиться, просто як справжня. Та й виготовити запропоновану модель не важко – тут не виникло ніяких складнощів, тому дітлахи з легкістю впоралися з цим завданням. 

 Миле, неповторне і чудове жабеня неодмінно стане улюбленцем малечі. Ця публікація була створена в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). ЇЇ зміст є відповідальністю учасників програми та не обов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ.

1 Коментарі

Анонім Відповіcти

промокод 1xbet на сегодня бесплатно при регистрации https://rusgo.ru/wp-content/pages/1hbet_promokod_pri_registracii__bonus_do_32500_rub_.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.