9

МАЙСТЕР-КЛАС З МАЛЮВАННЯ «ПАТРІОТИЧНА КИЦЯ» ВІД СВІТЛАНИ МИКИТИ

Малювання дає справжній відпочинок і розвантаження нашого неспокійного розуму, покращує роботу головного мозку і взагалі це просто приємно. Саме в цьому впевнилися учасники безкоштовного майстер-класу «Патріотична киця», який відбувся 27 квітня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС за участю викладача Олександрійської дитячої художньої школи Микити Світлани. 

Під час заходу присутні малювали патріотичну кицьку, яка полонила серця багатьох художників-початківців.

Розмальовуючи картину, діти та дорослі насолоджувалися процесом. На якийсь час відволіклись від проблем, забули про справи й рутину. Кожен з учасників дав волю власній фантазії й придумував різні індивідуальні історії, споглядаючи лише одну й ту саму картину.

Дякуємо усім за гарно проведений час!

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.