9

МАЙСТЕР-КЛАС З МАЛЮВАННЯ «КВІТУЧА САКУРА» ВІД СВІТЛАНИ МИКИТИ

Весна – чудова пора для прогулянок парками, алеями. Час, коли природа вражає своїм різноманіттям кольорів. В Олександрії розквітли сакури, і мешканці міста мають можливість милуватися їхнім рожевим квітом. Тож не дивно, що саме цьому прекрасному дереву був присвячений майстер-клас з малювання, який відбувся 11 травня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС за участю викладача Олександрійської дитячої художньої школи Микити Світлани.

Під час заходу Світлана Василівна дала корисні поради присутнім щодо вибору кольорів, техніки та рухів пензля, щоб допомогти учасникам створити свої власні шедеври.

Під час майстер-класу було багато можливостей для спілкування з іншими учасниками та обміну думками щодо творчого процесу. Це додало додаткової наснаги та натхнення для створення своєї унікальної картини «Квітуча сакура». Це був захопливий досвід для всіх, хто любить малювання та хоче розвивати свої творчі навички.

Шановні олександрійці та гості міста, долучайтеся до наших творчих заходів та проводьте своє дозвілля з користю!

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

1 Коментарі

israelnightclub.com Відповіcти

Itís nearly impossible to find educated people in this particular subject, however, you seem like you know what youíre talking about! Thanks

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.