4

МАЙСТЕР-КЛАС З МАЛЮВАННЯ ВІД СВІТЛАНИ МИКИТИ

А чи знаєте ви, що процес малювання – це справжня арттерапія? Саме в цьому впевнилися учасники майстер-класу з малювання «Весняний драйв» від викладача Олександрійської художньої школи Микити Світлани, який відбувся 23 березня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Присутні дізналися від Світлани Василівни всі тонкощі малювання: від створення ескізу до нанесення масляних мазків. Учасники заходу мали можливість у теплій і затишній атмосфері насолодитися мистецтвом та відчути себе справжнім художником. Цікавий процес створення картини «Весняний драйв» нікого не залишив байдужим. Адже, весна – це яскраві фарби та позитивні емоції.

Гарні, особливі, креативні, чудові та неповторні – це все картини наших учасників.

Майстер-клас пройшов неймовірно легко, щиро і натхненно.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.