10

МАЙСТЕР-КЛАС З МАЛЮВАННЯ ВІД НАТАЛІЇ ЖЕРЕБИЛО

Напевно, кожному відомий сильний, запаморочливий, трохи солодкий запах цієї весняної квітки. Здогадалися про що йде мова? Звичайно, це нарцис. 

09 березня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбувся безкоштовний майстер-клас з малювання «Нарцисова краса», який провела викладач Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв спеціальності «Образотворче, декоративне мистецтво, реставрація» Наталія Жеребило.

Під час заняття учасники заходу із задоволенням фантазували та старанно створювали картину весняної квітки, яка наповнює душу теплом і позитивом. Саме через своє бачення, мрію, творчу фантазію та через палітру кольорів діти відтворили своє бачення весняної квіточки.

Панувала атмосфера творчості, доброзичливості та креативності.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.