5

МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ЛЯЛЬКИ-МОТАНКИ

Лялька – одна з найдавніших іграшок людства, її справедливо називають суперіграшкою. Це колоритний елемент інтер’єру, маленький витвір мистецтва, це зв’язок з предками, поєднання минулого і сучасного.

21 березня, відзначаючи міжнародний день лялькаря, в бібліотеці-філії №3 за ініціативою Надії Тишковець, керівника Університету третього віку Територіального центру м. Олександрія відбувся майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.

Бібліотекарі ознайомили студентів Університету третього віку з історією ляльок, їх використання в обрядах та побуті, видами та призначенням, адже лялька-мотанка справжній оберіг, є символом жіночності та мудрості та захищає людину на енергетичному рівні.

Талановита майстриня Надія Тишковець презентувала виставку власних авторських ляльок та розказала особливості створення Української мотанки.

Кожна з учасниць, власноруч створивши ляльку-мотанку, вклала у неї свою енергію, позитивні думки, власні мрії та прагнення або загадували побажання тим, кому хотіли її подарувати.

Це чудовий приклад автентичного українського мистецтва, який вирізняє нашу культуру серед інших.

Тож давайте будемо любити українське, плекати та захищати наше, сприяти та робити все для його відродження, бо цього ніхто не зробить за нас.

Дякуємо за співпрацю Інформаційно-туристичний центр «Олександрія» та творче об’єднання «Олександрійський сувенір».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.