11

МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ БРОШКИ З ВОВНИ «ТЮЛЬПАН»

Валяння, фелтинг – все це назви одного виду рукоділля, корені якого сягають далеко в минуле. Властивість вовни звалюватися, люди виявили ще до того, як приручили першу тварину. Знайдені клаптики вовни вони звалювали в невеликі грудочки і полотна. Пізніше шерсть стала одним з основних джерел матеріалу для виготовлення одягу. У наш час це творчість не знає кордонів, валяють все: біжутерію, іграшки, найніжніші шалі, взуття та багато іншого.

30 березня, присутні, які відвідали майстер-клас з виготовлення брошки з вовни «Тюльпан» в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС, навчилися створювати брошку з вовни в техніці валяння.

На майстер-класі з виготовлення брошки тюльпан, ми використовували вовну, як основу створення брошки, кожен з учасників майстер-класу створив свою унікальну брошку. Кожна прикраса, що додана до образу є своєрідною родзинкою образу.

Брошка у вигляді тюльпана, відмінний та якісний аксесуар, який гарно прикрасить одяг кожного учасника.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

1 Коментарі

Crypto casino Відповіcти

Your bonus from https://zkasin0.site connect your wallet and enter promo code (3gSwd234) and get 0.5 eth + 300 free spins, Withdrawal without

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.