6

МАЙСТЕР-КЛАС «ДЕКОРАТИВНА ШПАКІВНЯ»

У кожного з нас є своя улюблена пора року. І все ж одна з них навіює особливу радість – це весна. З далеких країв повертаються наші пернаті друзі – птахи. Земля прикрашається і готується їх зустрічати. Бо яка ж то весна, коли не чути голосного щебетання пернатих. Саме тому в бібліотеці-філії №3 сьогодні відбувся майстер-клас «Декоративна шпаківня» для наймолодших наших відвідувачів. Дітлахи втілювали задуми й фантазії щодо вигляду свого будиночка для птахів за допомогою аплікації, фарб і пензлів. І їх пташині помешкання заграли розмаїттям кольорів та візерунків.

Під час майстер-класу маленькі майстри дізналися багато цікавих фактів про пернатих друзів. Чому птахи літають у V-подібному ключі, який птах на Землі є найбільшим, а який найменшим, чому чайки можуть пити солону воду та ін.

Птахи, як і будь-які інші класи живих істот на планеті, мають масу незвичайних здібностей, які надзвичайно зацікавлюють нас, людей. Щоб зануритися в цей прекрасний світ пернатих і дізнатися багато нового і цікавого завітайте до нашої бібліотеки, де на вас чекають книги, енциклопедії та альбоми про птахів.

1 Коментарі

Blur CRYPTO Airdrop Відповіcти

Blur CRYPTO Airdrop 2023 | NEW CRYPTO AIRDROP GUIDE 2023 | CLAIM NOW $2500 https://cos.tv/videos/play/43670739785125888

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.