5

ЛІТЕРАТУРНИЙ БАТЛ «НЕВІДОМИЙ ШЕВЧЕНКО»

Сьогодні виповнюється 209 років від дня народження Тараса Шевченка. Тарас Григорович є не тільки геніальним поетом, художником, а й справжнім символом боротьби українського народу. Його творчість актуальна й досі, а внесок у розвиток української культури неоціненний.

Щоб згадати і вшанувати пам’ять про Кобзаря, працівники бібліотеки для юнацтва підготували для учнів Гуманітарного ліцею літературний батл «Невідомий Шевченко». У запеклому змаганні дві команди дівчат відповідали на питання вікторини, що стосувалась життя і творчості Шевченка, складали пазли, щоб утворити правильне твердження, продовжували поетичні рядки та розшифровували анаграми. Крім того, учасниці батлу вставляли пропущені літери та «розплутували клубочки» із висловами поета.

Присутні дізнались багато корисної інформації та цікавих фактів із життя Тараса Шевченка. Наприклад, з’ясували про усіх коханих жінок поета та його гастрономічні вподобання.

Під час заходу панувала дружня атмосфера. Кожна із учасниць батлу залишилась задоволеною собою та успіхами своєї команди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.