13

ЛІТЕРАТУРНА ЗУСТРІЧ З ВАСИЛЕМ ВОЗІЯНОМ

То яке ж воно, літературне майбутнє України? Відповідь на це питання дізнавалися поціновувачі поезії рідного краю під час літературної зустрічі з Василем Возіяном, яка відбулася 5 лютого в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Під час зустрічі присутні познайомилися з молодим, креативним і талановитим творцем з Олександрії – Василем Возіяном, який брав участь у різних літературних заходах, які проходили в містах Олександрії, Кропивницькому та Дніпрі, проводив нестандартні творчі події для молодих поетів – поетичні суботники, які проходили в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Шанувальники поетичного слова мали можливість заглибитися у творіння автора духовних, патріотичних та філософських поетичних рядків.

Молодий поет презентував свої вірші та з задоволенням відповідав на запитання присутніх.

Атмосфера зустрічі була надзвичайно теплою, емоційною, щирою. Присутні дякували Василю за цікаве спілкування, за творчість і побажали нових успіхів та натхнення.

1 Коментарі

промокод для 1xbet Відповіcти

Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness,5-day free trial of Pro Plan :). Click Here:👉 https://whitestudios.ru/kassa/incs/1xbet_besplatno_stavka-2021.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.