ЛЯЛЬКОВІ ПРИГОДИ НА МОБІЛЬНІЙ ДИТЯЧІЙ ТОЧЦІ «ЮНІСЕФ СПІЛЬНО»

21 березня з нагоди Міжнародного дня лялькаря бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС провели цікаві розважальні заходи в мобільній дитячій точці «ЮНІСЕФ Спільно».

Малеча взяла участь у майстер-класі з виготовлення ляльки-цукерниці. Говорячи про паперову ляльку, багато хто уявляє собі типову плоску вирізку з паперу, на яку можна кріпити різноманітні паперові наряди. Але на заході діти дізналися, що з паперу можна створювати набагато цікавіші речі, які до всього іншого можуть стати прикрасою інтер’єру, а не тільки іграшкою.

Поринути у світ казки й відчути себе справжніми лялькарями змогли дітлахи під час розважальної програми з елементами лялькової вистави «Зайчикові витівки». Малеча з зачаруванням слухала про пригоди лісових звірів й коментувала хороші й погані вчинки головних героїв. Після чого всі бажаючі змогли спробувати свої сили в непростій і творчій професії лялькаря, відтворюючи відомі українські казки на свій лад. Лялькова забава вдалася на славу, а головне подарувала дітям хороший настрій, позитив та можливість творчо й креативно проявити себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.