5

ЛЮДИНА: БУДОВА ТІЛА ТА ОРГАНИ ЧУТТЯ

Ось таку серйозну тему вивчали на цьому тижні наші дітлахи, що відвідують заняття в рамках проєкту «Діти України і війна. Кропивницький», які проходять у бібліотеці-філії №10.

Кожна людина неповторна своїм характером, поглядом на життя, душевними якостями, але всі ми однакові на фізичному рівні: маємо однакову будову тіла. Тож, наші юні чомусики сьогодні дізналися:

  • як влаштоване людське тіло;
  • яку роль виконує той чи інший орган та для чого він потрібен;
  • що належить до органів чуття;
  • детально розглянули кожен орган чуття та за що він відповідає.

Для підтвердження правильності відчуттів бібліотекарі провели ряд дослідів, за допомогою яких діти краще зрозуміли за що відповідає той чи інший орган чуття.

Пограли в рухливі ігри, неабияку цікавість викликали дидактичні ігри та ігри спрямовані на розвиток уваги та мислення дітей, переглянули для закріплення вивченого навчальне відео, прочитали книгу «Твоє тіло від маківки до кінчиків пальців».

Традиційним став смачний перекус та чаювання.

Заходи проводяться у рамках проєкту ГО “Обласний жіночий інформаційний центр” та Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського “Діти України і війна. Кропивницький” за підтримки Всесвітнього фонду допомоги дітям-сиротам (WWO).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.