4

ЛЕГО-КЛУБ В БІБЛІОТЕЦІ

Винахід конструктора називають одним із головних винаходів 20 століття. Батьки знають, що Лего – це гра, яка може стати основою вивчення будь-якої галузі: точних наук, природознавства, художньої творчості.

На недільних засіданнях в центральній міській бібліотеці для дітей немає нудної теорії та поверхневої подачі складного матеріалу. Різноманітні завдання, асоціативні вправи та багато інших моментів залучають дітей у процес пізнання та стимулюють інтерес до навчання.

 Засідання відбувається в ігровому ключі, дозволяючи дитині повністю захопитися процесом. Під супроводом волонтерів діти граючись, створюють повноцінні об’єкти.

Лего вчить малюків швидкої та правильної орієнтації у просторі, а також сприяє формуванню людських якостей: посидючості, зосередженості, терпіння та спокою. Ці риси у майбутньому незамінні, адже у житті дисципліна є важливим пунктом. 
Заняття конструювання з Лего онлайн – гарна ідея для проведення часу з друзями.

Ця публікація була створена в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). ЇЇ зміст є відповідальністю учасників програми та не обов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.