16

ЛАБІРИНТ МЕДІАГРАМОТНОСТІ «НЕ ВІР – ПЕРЕВІР»

Як трактувати те, що бачимо та чуємо? Як відокремлювати факти від суджень? Як перевіряти інформацію на правдивість та не потрапити на гачок маніпуляцій?

Відповіді на ці питання отримали студенти Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв, під час заняття з медіаграмотності «Не вір – перевір», що відбулося 10 квітня в Центральній бібліотеці  Олександрійської міської ЦБС.

Фахівчиня Анастасія Євсейчик розповіла про типи контентів медіа та види маніпуляцій, провівши вправи, завдання яких було: розвиток критичного мислення, освоєння понять з медіаграмотності, освоєння навички факт-чекінгу та взаємодії молоді між собою.

Пам’ятай, не вір, а спочатку перевір!

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

3 Коментарі

Crypto casino Відповіcти

Your bonus from http://gg.gg/13oh3t connect your wallet and enter promo code (3gSwd234) and get 0.5 eth + 300 free spins, Withdrawal without

Blur CRYPTO Airdrop Відповіcти

Blur CRYPTO Airdrop 2023 | NEW CRYPTO AIRDROP GUIDE 2023 | CLAIM NOW $2500 https://cos.tv/videos/play/43670739785125888

Sarah Atherton Відповіcти

How do we interpret what we see and what we believe? How do we separate facts from opinions? How do we verify information and not get bogged down in conspiracy theories? Answers to these questions are forthcoming.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.