30

КІНОПОКАЗ «ЧЕМПІОНКА»

16 березня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС, для учнів Ліцею інформаційних технологій, було організовано показ фільму в межах кіноклубу медіапросвіти Docudays UA «Чемпіонка», яким модерувала Євсейчик Анастасія.

Головна героїня фільму – Ванеша – молода ромка, яка готується до головної події свого життя – престижного боксерського поєдинку. Від сільського спортзалу до чемпіонату пролягає довгий шлях, але за допомогою тренерки вона досягне своєї мети попри все.

Режисер фільму «Чемпіонка» Мате Барта. Даний короткометражний документальний фільмбрав участь у багатьох міжнародних фестивалях і здобув спеціальну відзнаку Будапештського міжнародного кінофестивалю.

Основна мета показу фільму – формувати в учнів усвідомлення впливу стереотипів на їх життя та важливості дотримання  прав людини і принципу рівності усіх перед законом.

Підлітки активно ділилися своїми думками, щодо положення різних людей в суспільстві та вплив стереотипів на їх життя, а також взяли участь у обговоренні прав людини, згадавши та закріпивши знання про Загальну декларацію з прав людини.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

7 Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.