2

КУРСИ «ОСНОВИ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ»

Останніми роками в Україні стрімкими темпами поширюється мережа Інтернет. Можна з упевненістю сказати, що «всесвітня павутина» стає невід’ємним елементом життя українського суспільства, без якого тепер неможливе просування вперед фактично в будь-якій галузі пізнавальної та практичної діяльності людини.

03 травня на базі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС пройшло заняття з курсу «Основи комп’ютерної грамотності» для вихователів ДНЗ (ясла-садочок) №18. На початку зустрічі, бібліотекар провела віртуальний екскурс «Інтернет, як джерело професійної інформації», в ході якої розповіла, як з користю можна використати мережу Інтернет в професійній діяльності та запропонувала креативні методи для впровадження у роботу. Продовжили заняття вивченням теми «Створення презентацій PowerPoint».

PowerPoint – потужний набір інструментів для створення презентацій. При першому вивченні програми може здатися, що створити тут демонстрацію дійсно просто, але вийде швидше за все досить примітивний варіант, який підійде для незначних показів. А ось для створення чогось більш комплексного потрібно як слід попорпатися в функціоналі.

В ході заняття розглянули: як створити презентацію з нуля, додати текст, зображення та закріпили вивчений матеріал на практиці.

Заняття пройшло цікаво та інформативно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.