11

КЕРАМІЧНА МАГІЯ

Гіпс – один з найбільш древніх і практичних матеріалів, який тільки використовувало людство. Майстерністю різних виробів своїми руками займалися ще з давніх часів, а ось у нас цей вид мінералу всерйоз оцінили зовсім недавно. Попри появу нових технологій і сучасних матеріалів, потреба в гіпсових виробах нікуди не зникла, швидше навпаки. Почали робити різноманітні речі, від найпростіших до дизайнерських.

04 січня, в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС «Маленькою майстернею» за підтримки громадської організації Десяте квітня, було проведено безкоштовний воркшоп з виготовлення форми із гіпсу на новорічну тематику. 

Під час воркшопу виготовляли власноруч форми із гіпсу. Для надання гіпсовим виробам завершеного вигляду та художньої естетичності, їх розмальовували фарбами.

Технологія виготовлення гіпсових виробів може бути різною залежно від складності малюнка і його призначення. За умови достатньої фантазії автора можна робити хитромудрі малюнки і рельєфи класичних та оригінальних стилів.

1 Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.