8

КВЕСТ-ГРА «НІ ДНЯ БЕЗ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ»

Щороку другого вівторка лютого світ відзначає День безпечного інтернету (Safer Internet Day). У 2023 році цей день припадає на 7 лютого. Це буде вже 20 День безпечного Інтернету, який проходить під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

З нагоди Safer Internet Day працівники бібліотеки для юнацтва підготували для учнів Гуманітарного ліцею квест-гру «Ні дня без безпечного інтернету».

В ігровій формі було подано корисну інформацію: що таке безпека онлайн, як створити надійний пароль, що не слід робити в Інтернеті, які можуть чекати небезпеки в Інтернет-просторі тощо.

Під час заходу учні брали участь у різноманітних іграх: «Колесо» (визначали надійність пароля), «Плюси та мінуси Інтернету» (вказували на позитивні та негативні можливості Інтернету), «Лайк і дизлайк» (шукали правильні або хибні твердження). Виконуючи завдання, діти активно обговорювали те чи те твердження, і кожен мав змогу висловитись.

Як підсумок уроку, учні озвучили свої знання в роботі з Інтернетом, а також визначили, як уберегтися від шахрайства, що можна робити, а що – заборонено. 

Емоції зашкалювали, адже тема улюблена і актуальна. Усі учасники залишилися задоволеними собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.