17

Калейдоскоп життєпису Т.Г.Шевченка на занятті курсу «Українська мова без меж»

Згадати деякі факти із життя і творчості Т.Шевченка вирішили слухачки Вищої Народної Школи, завітавши до бібліотеки для юнацтва напередодні 209-ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря.

Акцентуючи увагу на особливій ролі творчості Тараса Шевченка для становлення нової української літературної мови на народній основі, викладач курсу «Українська мова без меж» запропонувала присутнім узяти участь у калейдоскопі життєпису Т. Шевченка.

Як з’ясувалось, відвідувачки занять достатньо добре поінформовані про основні віхи життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка, адже «дівчата мудрого віку» з легкістю виконували різноманітні завдання: шукали правильні відповіді, складали пазли з цікавими фактами про Т. Шевченка, розшифровували поетичні рядки та формулювали крилаті вислови про Кобзаря.

Під час заняття слухачки курсу ознайомились із літературою про Т. Шевченка, його поетичними шедеврами та зійшлися на тому, що хоч на сьогодні й існує безліч відомостей про Тараса, його постать ще й досі потребує детального вивчення.

3 Коментарі

промокод mel bet Відповіcти

промокод на бесплатную ставку melbet. Click Here:👉 https://mebel-3d.ru/libraries/news/?melbet_2020_promokod_dlya_registracii_besplatno.html

melbet промокоды Відповіcти

промокод melbet при регистрации. Click Here:👉 https://mebel-3d.ru/libraries/news/?melbet_2020_promokod_dlya_registracii_besplatno.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.